. .

مطالب تصادفی در سایت علمی نخبگان جوان | com.نخبگان

امکان خرید آنلاین کتب درسی فراهم شد

PDF version
کل آرا: 1945
دسته بندی: 
وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به پرسشی درباره بهبود وضعیت معیشتی معلمان در سال آتی با توجه به تصویب لایحه بودجه گفت:‌ از روزی که مسئولیت پذیرفته‌ام به دنبال این امر بوده‌ام و تلاش‌ها در این خصوص ادامه خواهد داشت.

به گزارش سایت علمی نخبگان جوان به نقل از ایسنا علی اصغر فانی در آیین گشایش نخستین فروشگاه تخصصی تولیدات وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه ما علاوه بر انتشارات مدرسه، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، انتشارات منادی تربیت و انجمن اولیا و مربیان را داریم که به تولید و انتشار کتب مناسب دانش‌آموزان می‌پردازد گفت: علاوه بر این‌ها انتشارات فراوانی خارج از آموزش و پرورش قرار دارند که کتبی را در سنین دانش‌آموزی چاپ می‌کنند و ما هر ساله آن‌ها را در قالب جشنواره سامان یابی کتبی کمک آموزشی مورد ارزیابی قرار می‌دهیم.

 

وی افزود: نقش این فروشگاه که اکنون افتتاح شد آن است که بسته‌های آموزشی اعم از کتاب و لوح فشرده را برای استفاده دانش‌آموزان در مدارس عرضه می‌کند. یک مزیت ویژه این فروشگاه امکان خرید آنلاین است.

 

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه به این ترتیب هر مدرسه و هر دانش‌آموز می‌توانند از طریق خرید آنلاین کتب مورد نظرش را تهیه کند، گفت: این موضوع به ترویج کتابخوانی کمک می‌کند و امیدواریم با اطلاع‌رسانی مناسب، دانش‌آموزان، معلمان و مدیران مدارس از این امکان بهره‌مند شوند. این اقدام باعث رشد دانش و بالندگی در دانش‌آموزان می‌شود.

 

فانی درباره کمک به مدارس برای تهیه کتب موردنیاز گفت: مدارس بر حسب سرانه خود می‌توانند از این امکان بهره‌مند شوند. علاوه بر این انتشارات مدرسه در خدمت مدیران مدارس است و مدیران می‌توانند از آن استفاده کنند.

وی در پاسخ به پرسشی درباره بهبود وضعیت معیشتی معلمان در سال آینده با توجه به تصویب لایحه بودجه گفت: از روزی که مسئولیت پذیرفتم به دنبال بهبود وضعیت معیشتی معلمان بودم.

 

وزیر آموزش و پرورش در خاتمه اظهار کرد: همکاران فرهنگی نقش موثری در فرآیند تعلیم و تربیت ایفا می‌کنند و در صف مقدم جبهه تعلیم و تربیت قرار دارند. تلاش‌هایی برای بهبود وضعیت معیشتی آن‌ها انجام دادیم و این تلاش‌ها ادامه دارد.

افزودن دیدگاه جدید

ویژه های سایت

دعوت از متخصصین حوزه نرم افزار ( جذب برنامه نویس )

شرکت تسهیلگران رشد نوابغ جوان از تمامی متخصصین حوزه نرم افزار که آشنایی با زبان های برنامه نویسی...

دعوت از متخصصین حوزه نرم افزار ( جذب برنامه نویس )

نظر سنجی

  • با چه روشی می توان سریعتر اقتصاد مقاومتی را محقق نمود و کشور را از وابستگی به دیگران رهانید ؟

  • تعداد مقالات: 3,060
  • بازدید امروز : 20757
  • بازدید دیروز: 22931

افراد آنلاین:

158

اکنون ساعت   9:31 pm به وقت تهران میباشد.

امروز: شنبه 31 شهريور 1397

بارکد نخبگان جوان کانال تلگرامی
 
 

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت com.نخبگان مجاز است
استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد
مسئولیت مطالب ارسالی کاربران بر عهده سایت علمی نخبگان جوان نمی باشد

تهیه و تنظیم مطالب: com.نخبگان