PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفي و دانلود اهنگ هاي شهرام ناظريLaDy Ds DeMoNa
1st November 2009, 09:22 AM
تايپيكه معرفي و دانلود اهنگ هاي شهرام ناظري

مردی که در 9 سالگی صدایش جهانی شد[تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]
من از راه دیگری وارد موسیقی شدم و دریچه دیگری را در آواز دیدم که به ذهن هیچ خواننده دیگری نمی‌رسید و آن این بود که من از کودکی وارد موسیقی شده بودم و از همان دوران طفولیت...
شهرام ناظری در سال ۱۳۲۹ در کرمانشاه و در خانواده‌ای ادیب، فرهنگ دوست و اهل موسیقی متولد شد.
وی از زمان کودکی مانند اکثر خوانندگان که صدای خوش در خانواده‌شان موروثی بوده، صدای خوش را از پدر و مادر خود به ارث می‌برد و پدرش که صدای لطیفی داشت و از سبک قدما و خوانندگان آن دیار به خصوص شیخ داوودی خواننده بزرگ بهره گرفته بود، فرزندش را تحت تعلیم قرار داد. قطب این خانواده، استاد حاجی خان ناظری (پرویز خان پورناظری) بوده که اکثر موسیقی‌دانان کرمانشاه را با نت و موسیقی اصیل ایران تعلیم داده و خود از شاگردان درویش خان و کلنل وزیری بوده‌است.
پدر شهرام ناظری ضمن آشنایی با گوشه‌ها و ردیف‌های آواز ایرانی با سه‌تار هم آشنایی داشت و مادر وی هم صوتی خوش و با آواز آشنایی داشته و شهرام در چنین محیطی پرورش یافت.
این محیط مناسب هنری موجب شد تا وی در سن ۹ سالگی اولین برنامه هنری خود را در رادیو کرمانشاه همراه با تار مرحوم درویشی، از نوازندگان معروف کرمانشاه، اجرا نماید.
وی سپس در سن ۱۱ سالگی در رادیو تلویزیون ایران چند برنامه در آواز ایرانی اجرا نمود و برای پر بارتر کردن درک موسیقی خود ارتباط بیشتری با پسر عمویش کیخسرو پورناظری و درویش نعمت علی خان خراباتی که تأثیر بزرگ و مهمی بر آشنایی او با موسیقی محلی و کردی و درک آن داشته‌اند برقرار کرد.
وی همواره در پی بهره‌بردن از مکاتب و استادان مختلف بوده‌است. در سال ۱۳۴۵ برای بهره‌گیری از محضر اساتیدی چون عبداله خان دوامی، نورعلی خان برومند، عبدالعلی وزیری و محمود کریمی، مقیم تهران شد و ضمن بهره‌گیری از محضر این اساتید، سه‌تار را نیز نزد استادان احمد عبادی، محمود تاج بخش، جلال ذوالفنون و محمود هاشمی فرا گرفت.
شهرام ناظری به مدت یک سال در تبریز با نوازندگان و موسیقی‌دانان آن دیار مانند غلامحسین بیگجه‌خانی و فرنام قیطانچیان که از شاگردان اقبال آذر بودند در زمینه موسیقی ایرانی کار کرد.
درسال ۱۳۵۴ بنا به پیشنهاد نورعلی برومند به استخدام رادیو تلویزیون در آمد و اولین برنامه خود را با گروه شیدا به سرپرستی محمد رضا لطفی با مثنوی مولانا و ترانه‌ای از شیخ بهایی اجرا کرد و پس از آن با گروه عارف به سرپرستی حسین علیزاده و پرویز مشکاتیان همکاریش را ادامه داد.
وی درسال ۱۳۵۵ در نخستین کنکور موسیقی سنتی ایران (باربد) مقام اول را به دست آورد. در سال ۱۳۵۶ همراه با گروه سماعی به سرپرستی اصغر بهاری و حسن ناهید برای اجرای کنسرت در جشنواره توس انتخاب شد. در سال ۱۳۵۸ همراه با گروه چاووش که خود از اعضای اصلی آن بود در سخت‌ترین شرایط صدای موسیقی سنتی و اصیل ایران را به گوش مردم هنردوست ایران رساند.
شهرام ناظری از سال ۱۳۵۷ تا ۱۳۶۰ با تلاش پی‌گیر و بی‌وقفه، آلبوم‌های چاووش ۲، ۳، ۴، ۷ و ۸ را با همکاری گروه چاووش، گروه شیدا و گروه عارف به سرپرستی محمد رضا لطفی، حسین علیزاده و پرویز مشکاتیان، آلبوم مثنوی موسی و شبان را با همکاری جلال ذوالفنون و بهزاد فروهری، شعر و عرفان را با همکاری نوازندگان مرکز حفظ و اشاعه موسیقی سنتی ایران و گروه مولانا به سرپرستی جلیل عندلیبی، آلبوم سخن عشق باهمکاری گروه تنبور شمس و مرا عاشق را با همکاری گروه عارف به سرپرستی پرویز مشکاتیان تهیه کرد.
او در سال‌های ۱۳۶۰ تا ۱۳۶۴ از فعالیت خود کاست و به روش‌های مختلف مشغول تدریس موسیقی و ردیف‌های آوازی به علاقه‌مندان گردید.
از سال ۱۳۶۴ به بعد با همکاری گروه‌های موسیقی ایرانی کارهای زیبایی را به بازار موسیقی عرفانی و اصیل ایرانی عرضه ساخت که از درخشان‌ترین این آثار می‌توان شورانگیز با همکاری حسین علیزاده، گل صد برگ و آتش در نیستان با همکاری جلال ذوالفنون، کنسرت اساتید با همکاری گروه اساتید (گروه فرامرز پایور) و بی‌قرار با همکاری گروه جلیل عندلیبی را نام برد.
شهرام ناظری طی فعالیت هنری خود برای اجرای کنسرت‌های موسیقی اصیل ایرانی و عرفانی سفرهای بی‌شماری به کشورهای آسیایی، اروپایی و آمریکا داشته‌است و در فستیوال‌های جهانی نیز حضور یافته‌است.
وی درسال‌های اخیر در کنسرت‌های داخلی که زحمات اجرای آنها به دلیل کمبود امکانات و مشکلات پیش رو، زیاد است، حضور بیشتری داشته‌است. وی در جشنواره موسیقی فجر درسال ۱۳۸۰، به همراه فرزندش حافظ ناظری، شرکت کرد و جایزه اول این فستیوال را به عنوان بهترین خواننده موسیقی اصیل ایرانی را به دست آورد. وی جایزه مخصوص هیئت داوران را نیز از جشنواره مهر دریافت داشته‌است.

در خانه ما همیشه حرف شاهنامه و فردوسی بود
شهرام ناظری که سال‌ها به این فکر می‌کرده که چرا هیچ کس روی اشعار فردوسی کار نمی‌کند حالا بعد از سال‌ها تصمیم خود را عملی کرده و بالاخره روی شاهنامه کار کرده است.
چندسال پیش وقتی شهرام ناظری نشان لژیون دو نور را برای سمفونی رومی از آن خود کرد همه فکر می‌کردند که او حالا حالاها تصمیم دارد تا روی اشعار مولانا کار کند. اما ویژگی آدم‌های خلاق همیشه این بوده که در یک جا معطل نمانند و زودتر سراغ پروژه بعدی‌شان بروند. با اینحال کمتر کسی فکر می‌کرد که او کمتر از دوسال بعد از دریافت نشان شوالیه سراغ فردوسی برود.
ناظری که سال‌ها به این فکر می‌کرده که چرا هیچ کس روی اشعار فردوسی کار نمی‌کند و از سویی همیشه این حس را داشته که صدایش آن لحن حماسی لازم را برای اجرای اشعار فردوسی دارد حالا بعد از سال‌ها تصمیم خود را عملی کرده و بالاخره روی شاهنامه کار کرده است. این کار را از پاریس شروع کرده و این روزها به همراه پسرش حافظ همچنان در ایالت‌ها و شهرهای مختلف آمریکا مشغول برگزاری کنسرت است. او که حسابی خوشحال است که حافظ درس موسیقی خوانده و کار موسیقی را به عنوان کار اصلی اش انتخاب کرده آهنگسازی را نزدیک‌تر از او به خود حس نمی‌کند.
او در این باره گفته است: من یک نوع لحن و بیان آوازی را پیدا کرده‌ام چرا که هم ذهن محققی داشته‌ام و هم اینکه از بچگی آموزش موسیقی دیده بودم، آن هم آموزشی که به دور از جو حاکم بر موسیقی سنتی آوازی ایران بود، به دور از تقلیدها و روزمرگی‌ها بود. کسی نیامد دقیقا به من بگوید که تو هم باید عینا از این راه وارد موسیقی بشوی، چون اگر قرار بود که من وارد آن راه بشوم، بی‌شک مقلد می‌شدم. در نتیجه من از راه دیگری وارد موسیقی شدم و دریچه دیگری را در آواز دیدم که به ذهن هیچ خواننده دیگری نمی‌رسید و آن این بود که من از کودکی وارد موسیقی شده بودم و از همان دوران طفولیت، حس موسیقی و حس تشخیص در من وجود داشت. حالا در این بین هم شانس‌های زیادی آوردم، چرا که همه چیز موافق این بود که من در این راه بروم، خانواده‌ام بسیار همراه من بودند، مادر و پدرم عاشق شعر و موسیقی بودند، مدرسه‌ای که در شش سالگی به آنجا رفتم، عموهایم هم بسیار علاقه‌مند به موسیقی بودند و مرا تشویق می‌کردند و در نتیجه همه چیز موافق بود و همه هم دوست داشتند که چیزی یاد من بدهند. از شش سالگی هم که به مدرسه رفتم از خوش‌ شانسی که من داشتم، هم مدرسه‌ و هم ناظم آنجا هر دو اهل شعر و موسیقی بودند. وقتی شش سالم بود، صبح‌ها ناظم مدرسه آقای همتی سر صف مدرسه کوروش کرمانشاه ساز می‌زد و من آواز می‌خواندم و هر روز این جریان تکرار می‌شد و بعد از این مراسم بود که بچه‌ها سرکلاس می‌رفتند. یعنی این را می‌خواهم بگویم که همه چیز برای من در زندگی‌ام با موسیقی شروع شده است حتی یکی از بزرگان کرمانشاه که مردم برای او احترام ویژه‌ای قائل بودند، به مدت 30 سال مرا در موسیقی راهنمایی می‌کرد، کسی که منبع موسیقی، شعر و تاریخ اجتماعی ایران بود.

دیگرنمی‌خواهم شهرام ناظری گذشته باشم
استاد آواز ایران تابستان سال گذشته در جریان تور آواز ایران درمحل خانه هنرمندان به گفتگو با خبرنگاران نشست.
در این نشست خبری شهرام ناظری ابتدا در مورد کنسرت اول این تور که قرار است روزهای ۲۵ و ۲۶ تیر ماه در قزوین برگزار شود گفت: این کنسرت با همراهی گروه مولوی خواهد بود و سعی کرده ام ترکیبی از قطعات جدید و قدیمی را ارائه کنم که در راستای همان مسیر حرکتی گذشته ام باشد. البته این طبیعی است که یکسری تغییرات در آن دیده شود.
وی همچنین افزود: بسیاری از مردم هنوز هم دوست دارند من همان شهرام ناظری ۲۰ سال قبل باشم و این را بارها به من گفته اند. اما به دلیل اینکه اولا من یک موزیسین هستم و بعد یک خواننده، و دوم اینکه چون من همواره در حال تحقیق و مطالعه هستم، همواره در کارهایم تغییر وجود خواهد داشت و اصلا دوست ندارم آن شهرام ناظری گذشته باشم.در این کنسرت نیز چنین تغییراتی وجود خواهد داشت.

افتخارات
شهرام ناظری، در سفری که مهرماه ۱۳۸۶ به فرانسه داشت، نشان شوالیه ادب و هنر (Chevalier des Arts et Lettres) را از سوی دولت فرانسه دریافت کرد. این نشان بالاترین نشان فرهنگی فرانسه‌است و پاس‌داشتی است از طرف دولت فرانسه به هنرمندانی که تلاش ویژه‌ای در اعتلای فرهنگ و هنر انجام می‌دهند. وی از طرف مجمع آسیاسوسیتی به عنوان هنرمند برتر آسیا انتخاب و از طرف بان کی‌مون دبیر کل سازمان ملل متحد تقدیر ویژه شد وی همچنین در سال ۱۹۹۸ میلادی جایزه بهترین موسیقی عرفانی جهان را در مراکش کسب نمود.

نشان طلایی بارگاه مولانا بر سینه‌ی شهرام ناظری نشست
آسین چلپی، نشان طلایی بارگاه مولانا جلال‌الدین محمد را در قونیه به سینه‌ی شهرام ناظری چسباند.
این خبری بود که ایسنا از مراسم تقدیر خانواده مولانا از صاحب صدای مولاناخوان شرق بر مزار عارف پارسی‌گوی ایران زمین منتشرکرد.
دراین مراسم آسین چلبی - نواده شانزدهم پسری مولانا از سلطان ولد - با تقدیر از فعالیت‌های شهرام ناظری درباره‌ی توسعه افکار و اندیشه مولانا گفته بود: از سوی خانواده چلپی مرکزی تاسیس شده است که خدمت و اشاعه‌ی اندیشه‌ حضرت مولانا در دنیا هدف قرار داده‌اند؛ این موسسه به ثبت رسیده و مرکز آن در قونیه است.
سپس چلبی با تقدیر ازفعالیتهای استاد آواز ایران ، شهرام ناظری راشایسته‌ترین کسی دانست که میتواند ریاست افتخاری این مرکز پژوهشی را در ایران برعهده داشته باشد.


آثار منتشر شده
•مثنوی موسی و شبان - مثنوی مولانا جلال الدین بلخی - ۱۳۵۸ •صدای سخن عشق (از صدای سخن عشق) - موسبقی عرفانی ایران - گروه نتبور شمس - سرپرست گروه: علی ناظری - ۱۳۵۸ •بهاران آبیدر - شهرام ناظری بیژن کامکار - آهنگساز: هوشنگ کامکار -بهمن ماه ۱۳۶۴
•باد صبا (باد صبا می‌آید) - جلال ذوالفنون
•شعروعرفان (بنمای رخ) - سرپرست: جلیل عندلیبی - اجرا: گروه مولانا - مرداد ۶۳
•یادگار دوست - اثری از کامبیز روشن روان - به مناسبت هشتصدمین سالگرد تولدمولانا جلال الدین محمد بلخی - ارکستر سمفونیک ۱۳۶۴
•ساقی نامه و صوفی نامه ۱ (سوته دلان) -موسیقی: کامبیز روشن روان - ۱۳۶۷
•ساقی نامه و صوفی نامه ۲ (نسیم صبحگاهی) - موسیقی: کامبیز روشن روان - ۱۳۶۷
•نجوا - آهنگساز: حسن یوسف زمانی - گروه سلمک - پاییز ۱۳۶۳
•بشنو از نی آهنگساز و سرپرست گروه: فریدون شهبازیان
•سخن تازه -آهنگساز و سرپرست اجرا: مهدی آذرسینا -اجرا و ضلط در سال ۱۳۶۷
•دیوان شمس - محمد رضا لطفی
•لاله بهار - گروه عارف - سرپرست گروه: پرویز مشکاتیان - ۱۳۶۵
•شورانگیز - آهنگساز و سرپرست گروه: حسین علیزاده - گروه شیدا و عارف - تالار وحدت تابستان ۱۳۶۷
•سروش پیروزی - گنجینه سروش -موسیقی دفاع مقدس - آهنگساز: جلیل عندلیبی محمدعلی کیانی نژاد خواننده: محمد گلریز شهرام ناظری
•درگلستانه -به مناسبت شصتمین سال تولد سهراب سپهری - آهنگساز: هوشنگ کامکار - زمستان ۱۳۶۶
•زمستان - موسیقی: محمدرضا درویشی - سروده مهدی اخوان ثالث
•کنسرت اساتید موسیقی ایران - سرپرست گروه: فرامرز پایور - پاییز ۱۳۶۸
•گل صدبرگ - به یاد هشتصدمین سال تولد مولانا - موسبقی عرفانی ایران - همنوازی سه تار - سرپرست گروه: جلال ذوالفنون - ۱۳۶۰
•آتش در نیستان (آتشی در نیستان) - همنوازی سه تار - سرپرست گروه: جلال ذوالفنون - سال انتشار ۱۳۶۷ - نوار و لوح فشرده این آلبوم کمی متفاوت است
•۲۰ سال با آثار پرویز مشکاتیان - شهرام ناظری - علیرضا افتخاری - علی رستمیان - حمیدرضا نوربخش -تابستان ۸۲
•چشم به راه - آهنگساز: عطا جنگوک - گروه شهرآشوب - اردیبشت ۱۳۷۰
•کنسرتی دیگر (ساز و آواز) - داریوش طلایی - سال انتشار بهار ۷۲
•دل شیدا (اصفهان) - گروه اساتید موسیقی ایران - سرپرست گروه: استاد فرامرز پایور - زمستان ۱۳۷۱
•کیش مهر - تصنیف‌های ایرانی - آهنگساز و سرپرست گروه: جلیل عندلیبی
•مهتاب رو (مطرب مهتاب رو) - گروه نتبور شمس - سرپرست گروه: کیخسرو پورناظری
•بی قرار - آهنگساز: جلیل عندلیبی
•حیرانی - موسبقی عرفانی ایران - گروه نتبور شمس - سرپرست گروه و آهنگساز: کیخسرو پورناظری
•لیلی و مجنون - موسبقی سنتی - گروه اساتید - سرپرست گروه: استاد فرامرز پایور - ضبط ۱۳۶۸
•ساز نو آواز نو - گروه دستان - حمید متبسم - راست پنجگاه
•کنسرت ۷۷ (۹۸s Concert) - کامکارها شهرام ناظری - گرامی‌داشت یادروز حافظ- شیراز ۲۰ مهر ۱۳۷۷
•کنسرت کامکارها - مجموعه ورزشی انقلاب - مدیر هنری گروه و سرپرست: هوشنگ کامکار - تابستان ۷۶
•آواز اساطیر - نغمه‌های ساسانی (شاهنامه کردی)-آهنگساز: علیرضا فیض بشی پور
•سفر به دیگر سو (خط سوم) - یادواره شمس تبریزی - گروه دستان - کنسرت واشینگتون ۱۹۹۸
•غم زیبا - آهنگساز و سرپرست ارکستر: مسعود شناسا - بهار ۸۲
•لولیان - گروه دستان - آهنگ سازی و تنظیم قطعات: حمید متبسم
•مولویه (شور رومی) - آهنگساز: حافظ ناطری ۲۰۰۷ - ضبط شده در سال ۲۰۰۱
یکسری نوار به نام چاووش از شماره ۱ تا ۱۰ که در اکثر آنها همکاری دارد حتب اگر نخوانده باشد نقشی داشته‌است
•چاوش ۲ - گروه شیدا - موسیقی: محمد رضا لطفی - خوانندگان: محمد رضا شجریان شهرام ناظری
•چاوش ۳ - گروه شیدا - سرپرست گروه: حسین علیزاده
•چاوش ۴ - گروه شیدا و عارف - موسبقی ملی ایران - کانون فرهنگی و هنری
•چاوش ۷ - گروه شیدا و عارف - به مناسبت سالگرد انقالب - محمد رضا شجریان شهرام ناظری
•چاوش ۸ (موسبقی اصیل ایرانی)- گروه شیدا - سرپرست: محمد رضا لطفی - کانون فرهنگی و هنری

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ

LaDy Ds DeMoNa
1st November 2009, 09:23 AM
فرمت: mp4
مدت: 3:16

[تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]
__________________

LaDy Ds DeMoNa
1st November 2009, 09:24 AM
آهنگ فوق العاده زیبایی از شهرام ناظری به نام خس و خاشاک ....

[تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]
آهنگ با کیفیت MP3 24

Khaso Khashak ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

__________________

LaDy Ds DeMoNa
1st November 2009, 09:25 AM
آلبوم جدید و بسیار زیبای شهرام ناظری با نام لاله بهار

[تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]


MP3 128

دانلود کل آلبوم در یک فایل زیپ Rapidshare ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) Directlink ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])Track 01 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
Track 02 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
Track 03 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
Track 04 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
Track 05 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
Track 06 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
Track 07 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
Track 08 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

LaDy Ds DeMoNa
1st November 2009, 09:26 AM
آلبوم فوق العاده زیبای شهرام ناظری به نام The Book Of Austerity
تا آنجا که بنده اطلاع دارم، این آلبوم چندی پیش در فرانسه منتشر شد. و نام لاتین این آلبوم به منظور برقراری ارتباط مخاطبان خارجی زبان با آلبوم بوده است. پس از انتشار این آلبوم در برون مرز، آلبوم مولویه توسط همین خواننده به مناسبت سال مولانا در داخل کشور انتشار یافت که تمامآ از اشعار مولانا استفاده شده. البته به دلیل تازگی آلبوم مولویه، از انتشار آن در تارنما خود داری می کنم و از دوستان علاقه مند تقاضا دارم این نسخه را بصورت اورجینال تهیه نمایند.


[تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]

The Book Of Austerity

دریافت تمامی آلبوم در یک فایل فشرده (مدیا فایر) ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

Silence Engulfs .1 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

Sorrow .2 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

These Falling Nights .3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

Kamancheh Interlude .4 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

Only You .5 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

Ardor .6 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

Song Of Mirrorlands .7 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

Cup Of Khayaam .8 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

Oceanic Chant .9 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

Dusk .10 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

LaDy Ds DeMoNa
16th November 2009, 09:22 AM
مصاحبه جدید و بسیار زیبای استاد شهرام ناظری با برنامه کوک

مصاحبه جدید و بسیار زیبای استاد شهرام ناظری با برنامه کوک ...

[تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]دانلود ویدیو با لینک مستقیم :

Shahram Nazeri Interview With Kook ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند] Show.Com).wmv)
__________________

LaDy Ds DeMoNa
9th February 2010, 06:53 PM
([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

[تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند] ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])


نام آلبوم: لاله بهار
خواننده: شهرام ناظری
آهنگساز: پرویز مشکاتیان


برای دانلود آهنگها به ادامه مطلب برویددانلود آهنگها:
Track 01([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]).mp3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
Track 02([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]).mp3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
Track 03([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]).mp3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
Track 04([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]).mp3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
Track 05([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]).mp3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
Track 06([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]).mp3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
Track 07([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]).mp3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
Track 08([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]).mp3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
------------------------------------------------------------------------------------------ہ
دانلود آهنگهای کنسرت غم زیبا از شهرام ناظری
١-سر مست
٢- چار مضراب- ماهور
٣- سرگذشت- عاشق مشوید
٤-شیون- راز نهان
٥- متاسفانه اسمش را نمیدانم

دانلود موسیقی:

1-SARMAST(hnb.persianblog.ir).MP3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
2-CHARMEZRAB-MAHROU(hnb.persianblog.ir).MP3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
3-sargozasht-ashegh mashavid (hnb.persianblog.ir).mp3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
4-shivan-raze nahan (hnb.persianblog.ir).mp3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
5-music (hnb.persianblog.ir).mp3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــ
دانلود آهنگ: شهرام ناظری
1-chahargah([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]).mp3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
2-chahargah([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]).mp3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
3-chahargah([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]).mp3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
4--man tarke...([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]).mp3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

LaDy Ds DeMoNa
9th February 2010, 07:41 PM
زندگی نامه شهرام ناظری ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
شهرام ناظری در سال ۱۳۲۹ در کرمانشاه و در خانواده‌ای ادیب، فرهنگ دوست و اهل موسیقی متولد شد.
وی از زمان کودکی مانند اکثر خوانندگان که صدای خوش در خانواده‌شان موروثی بوده، صدای خوش را از پدر و مادر خود به ارث می‌برد و پدرش که صدای لطیفی داشت و از سبک قدما و خوانندگان آن دیار به خصوص شیخ داوودی خواننده بزرگ بهره گرفته بود، فرزندش را تحت تعلیم قرار داد. قطب این خانواده، استاد حاجی خان ناظری (پرویز خان پورناظری) بوده که اکثر موسیقی‌دانان کرمانشاه را با نت و موسیقی اصیل ایران تعلیم داده و خود از شاگردان درویش خان و کلنل وزیری بوده‌است.
پدر شهرام ناظری ضمن آشنایی با گوشه‌ها و ردیف‌های آواز ایرانی با سه‌تار هم آشنایی داشت و مادر وی هم صوتی خوش و با آواز آشنایی داشته و شهرام در چنین محیطی پرورش یافت.
این محیط مناسب هنری موجب شد تا وی در سن ۹ سالگی اولین برنامه هنری خود را در رادیو کرمانشاه همراه با تار مرحوم درویشی، از نوازندگان معروف کرمانشاه، اجرا نماید.
وی سپس در سن ۱۱ سالگی در رادیو تلویزیون ایران چند برنامه در آواز ایرانی اجرا نمود و برای پر بارتر کردن درک موسیقی خود ارتباط بیشتری با پسر عمویش کیخسرو پورناظری و درویش نعمت علی خان خراباتی که تأثیر بزرگ و مهمی بر آشنایی او با موسیقی محلی و کردی و درک آن داشته‌اند برقرار کرد.
وی همواره در پی بهره‌بردن از مکاتب و استادان مختلف بوده‌است. در سال ۱۳۴۵ برای بهره‌گیری از محضر اساتیدی چون عبداله خان دوامی، نورعلی خان برومند، عبدالعلی وزیری و محمود کریمی، مقیم تهران شد و ضمن بهره‌گیری از محضر این اساتید، سه‌تار را نیز نزد استادان احمد عبادی، محمود تاج بخش، جلال ذوالفنون و محمود هاشمی فرا گرفت.
شهرام ناظری به مدت یک سال در تبریز با نوازندگان و موسیقی‌دانان آن دیار مانند غلامحسین بیگجه‌خانی و فرنام قیطانچیان که از شاگردان اقبال آذر بودند در زمینه موسیقی ایرانی کار کرد.
درسال ۱۳۵۴ بنا به پیشنهاد نورعلی برومند به استخدام رادیو تلویزیون در آمد و اولین برنامه خود را با گروه شیدا به سرپرستی محمد رضا لطفی با مثنوی مولانا و ترانه‌ای از شیخ بهایی اجرا کرد و پس از آن با گروه عارف به سرپرستی حسین علیزاده و پرویز مشکاتیان همکاریش را ادامه داد.
وی درسال ۱۳۵۵ در نخستین کنکور موسیقی سنتی ایران (باربد) مقام اول را به دست آورد. در سال ۱۳۵۶ همراه با گروه سماعی به سرپرستی اصغر بهاری و حسن ناهید برای اجرای کنسرت در جشنواره توس انتخاب شد. در سال ۱۳۵۸ همراه با گروه چاووش که خود از اعضای اصلی آن بود در سخت‌ترین شرایط صدای موسیقی سنتی و اصیل ایران را به گوش مردم هنردوست ایران رساند.
شهرام ناظری از سال ۱۳۵۷ تا ۱۳۶۰ با تلاش پی‌گیر و بی‌وقفه، آلبوم‌های چاووش ۲، ۳، ۴، ۷ و ۸ را با همکاری گروه چاووش، گروه شیدا و گروه عارف به سرپرستی محمد رضا لطفی، حسین علیزاده و پرویز مشکاتیان، آلبوم مثنوی موسی و شبان را با همکاری جلال ذوالفنون و بهزاد فروهری، شعر و عرفان را با همکاری نوازندگان مرکز حفظ و اشاعه موسیقی سنتی ایران و گروه مولانا به سرپرستی جلیل عندلیبی، آلبوم سخن عشق باهمکاری گروه تنبور شمس و مرا عاشق را با همکاری گروه عارف به سرپرستی پرویز مشکاتیان تهیه کرد.
او در سال‌های ۱۳۶۰ تا ۱۳۶۴ از فعالیت خود کاست و به روش‌های مختلف مشغول تدریس موسیقی و ردیف‌های آوازی به علاقه‌مندان گردید.
از سال ۱۳۶۴ به بعد با همکاری گروه‌های موسیقی ایرانی کارهای زیبایی را به بازار موسیقی عرفانی و اصیل ایرانی عرضه ساخت که از درخشان‌ترین این آثار می‌توان شورانگیز با همکاری حسین علیزاده، گل صد برگ و آتش در نیستان با همکاری جلال ذوالفنون، کنسرت اساتید با همکاری گروه اساتید (گروه فرامرز پایور) و بی‌قرار با همکاری گروه جلیل عندلیبی را نام برد.
شهرام ناظری طی فعالیت هنری خود برای اجرای کنسرت‌های موسیقی اصیل ایرانی و عرفانی سفرهای بی‌شماری به کشورهای آسیایی، اروپایی و آمریکا داشته‌است و در فستیوال‌های جهانی نیز حضور یافته‌است.
وی درسال‌های اخیر در کنسرت‌های داخلی که زحمات اجرای آنها به دلیل کمبود امکانات و مشکلات پیش رو، زیاد است، حضور بیشتری داشته‌است. وی در جشنواره موسیقی فجر درسال ۱۳۸۰، به همراه فرزندش حافظ ناظری، شرکت کرد و جایزه اول این فستیوال را به عنوان بهترین خواننده موسیقی اصیل ایرانی را به دست آورد. وی جایزه مخصوص هیئت داوران را نیز از جشنواره مهر دریافت داشته‌است.

افتخارات

شهرام ناظری، در سفری که مهرماه ۱۳۸۶ به فرانسه داشت، نشان شوالیه ادب و هنر (Chevalier des Arts et Lettres) را از سوی دولت فرانسه دریافت کرد. این نشان بالاترین نشان فرهنگی فرانسه‌است و پاس‌داشتی است از طرف دولت فرانسه به هنرمندانی که تلاش ویژه‌ای در اعتلای فرهنگ و هنر انجام می‌دهند. وی از طرف مجمع آسیاسوسیتی به عنوان هنرمند برتر آسیا انتخاب و از طرف بان کی‌مون دبیر کل سازمان ملل متحد تقدیر ویژه شد[نیازمند منبع]. وی همچنین در سال ۱۹۹۸ میلادی جایزه بهترین موسیقی عرفانی جهان را در مراکش کسب نمود[نیازمند منبع].

آثار منتشر شده


مثنوی موسی و شبان - مثنوی مولانا جلال الدین بلخی - ۱۳۵۸


صدای سخن عشق (از صدای سخن عشق) - موسبقی عرفانی ایران - گروه نتبور شمس - سرپرست گروه: علی ناظری - ۱۳۵۸


بهاران آبیدر - شهرام ناظری بیژن کامکار - آهنگساز: هوشنگ کامکار -بهمن ماه ۱۳۶۴


باد صبا (باد صبا می‌آید) - جلال ذوالفنون


شعروعرفان (بنمای رخ) - سرپرست: جلیل عندلیبی - اجرا: گروه مولانا - مرداد ۶۳


یادگار دوست - اثری از کامبیز روشن روان - به مناسبت هشتصدمین سالگرد تولد مولانا جلال الدین محمد بلخی - ارکستر سمفونیک ۱۳۶۴


ساقی نامه و صوفی نامه ۱ (سوته دلان) - موسیقی: کامبیز روشن روان - ۱۳۶۷


ساقی نامه و صوفی نامه ۲ (نسیم صبحگاهی) - موسیقی: کامبیز روشن روان - ۱۳۶۷


نجوا - آهنگساز: حسن یوسف زمانی - گروه سلمک - پاییز ۱۳۶۳


بشنو از نی آهنگساز و سرپرست گروه: فریدون شهبازیان


سخن تازه -آهنگساز و سرپرست اجرا: مهدی آذرسینا -اجرا و ضلط در سال ۱۳۶۷


دیوان شمس - محمد رضا لطفی


لاله بهار - گروه عارف - سرپرست گروه: پرویز مشکاتیان - ۱۳۶۵


شورانگیز - آهنگساز و سرپرست گروه: حسین علیزاده - گروه شیدا و عارف - تالار وحدت تابستان ۱۳۶۷


سروش پیروزی - گنجینه سروش -موسیقی دفاع مقدس - آهنگساز: جلیل عندلیبی محمدعلی کیانی نژاد - خواننده: محمد گلریز شهرام ناظری


درگلستانه -به مناسبت شصتمین سال تولد سهراب سپهری - آهنگساز: هوشنگ کامکار - زمستان ۱۳۶۶


زمستان - موسیقی: محمدرضا درویشی - سروده مهدی اخوان ثالث


کنسرت اساتید موسیقی ایران - سرپرست گروه: فرامرز پایور - پاییز ۱۳۶۸


گل صدبرگ - به یاد هشتصدمین سال تولد مولانا - موسبقی عرفانی ایران - همنوازی سه تار - سرپرست گروه: جلال ذوالفنون - ۱۳۶۰


آتش در نیستان (آتشی در نیستان) - همنوازی سه تار - سرپرست گروه: جلال ذوالفنون - سال انتشار ۱۳۶۷ - نوار و لوح فشرده این آلبوم کمی متفاوت است


۲۰ سال با آثار پرویز مشکاتیان - شهرام ناظری - علیرضا افتخاری - علی رستمیان - حمیدرضا نوربخش - تابستان ۸۲


چشم به راه - آهنگساز: عطا جنگوک - گروه شهرآشوب - اردیبشت ۱۳۷۰


کنسرتی دیگر (ساز و آواز) - داریوش طلایی - سال انتشار بهار ۷۲


دل شیدا (اصفهان) - گروه اساتید موسیقی ایران - سرپرست گروه: استاد فرامرز پایور - زمستان ۱۳۷۱


کیش مهر - تصنیف‌های ایرانی - آهنگساز و سرپرست گروه: جلیل عندلیبی


مهتاب رو (مطرب مهتاب رو) - گروه نتبور شمس - سرپرست گروه: کیخسرو پورناظری


بی قرار - آهنگساز: جلیل عندلیبی


حیرانی - موسبقی عرفانی ایران - گروه نتبور شمس - سرپرست گروه و آهنگساز: کیخسرو پورناظری


لیلی و مجنون - موسبقی سنتی - گروه اساتید - سرپرست گروه: استاد فرامرز پایور - ضبط ۱۳۶۸


ساز نو آواز نو - گروه دستان - حمید متبسم - راست پنجگاه


کنسرت ۷۷ (۹۸s Concert) - کامکارها شهرام ناظری - گرامی‌داشت یادروز حافظ- شیراز ۲۰ مهر ۱۳۷۷


کنسرت کامکارها - مجموعه ورزشی انقلاب - مدیر هنری گروه و سرپرست: هوشنگ کامکار - تابستان ۷۶


آواز اساطیر - نغمه‌های ساسانی (شاهنامه کردی)-آهنگساز: علیرضا فیض بشی پور


سفر به دیگر سو (خط سوم) - یادواره شمس تبریزی - گروه دستان - کنسرت واشینگتون ۱۹۹۸


غم زیبا - آهنگساز و سرپرست ارکستر: مسعود شناسا - بهار ۸۲


لولیان - گروه دستان - آهنگ سازی و تنظیم قطعات: حمید متبسم


مولویه (شور رومی) - آهنگساز: حافظ ناطری ۲۰۰۷ - ضبط شده در سال ۲۰۰۱
- یکسری نوار به نام چاووش از شماره ۱ تا ۱۰ که در اکثر آنها همکاری دارد حتب اگر نخوانده باشد نقشی داشته‌است

چاوش ۲ - گروه شیدا - موسیقی: محمد رضا لطفی - خوانندگان: محمد رضا شجریان شهرام ناظری


چاوش ۳ - گروه شیدا - سرپرست گروه: حسین علیزاده


چاوش ۴ - گروه شیدا و عارف - موسبقی ملی ایران - کانون فرهنگی و هنری


چاوش ۷ - گروه شیدا و عارف - به مناسبت سالگرد انقالب - محمد رضا شجریان شهرام ناظری


چاوش ۸ (موسبقی اصیل ایرانی)- گروه شیدا - سرپرست: محمد رضا لطفی - کانون فرهنگی و هنری چاوش - شهرام ناظری سیما بینا

آثار منتشر شده تنها در اروپا


نوروز (ایران کردستان) - سرپرست گروه: حسین علیزاده - اجرا ۱۹۹۰ آلمان - انتشار ۱۹۹۵- شرکت:World network


بیعت با مولوی (Homage to Molavi_Rumi): شهرام ناظری و گروه دستان - Through Eternity - Persian devotional music


آثار منتشر نشده


مرکب خوانی (راست پنجگاه) - به علت عدم دریافت مجوز ضبط نشده


کنسرت افشاری


کنسرت دستگاه نوا و اصفهان کاخ سعد آباد - شهریور ۸۰ - آماده انتشار - تصویری


زاگرس - ناتمام


کنسرت گروه عارف در تالار وزارت کشور ۱۳۸۳- عدم دریافت مجوز


آلبوم دود دل - آماده انتشار


آلبوم «The Book of Austerity» _ عدم دریافت مجوز


کنسرت پائیز 87 برای بزرگداشت نیما یوشیج در استان مازندران به برگذارکنندگی مهندس نائیج پور مهعندس امید سلاطینی و فرید سلاطینی

سایر آثار


کنسرت افشاری ۶۲


نوار تمرین محمد رضا شجریان و شهرام ناظری - ماهور - اجرای خصوصی


نوار تمرین محمد رضا شجریان و شهرام ناظری - همایون - اجرای خصوصی


مناجات‌های ناظری - شامل ۵ نوار که بعضا قبل از اذان از رادیو پخش می‌شود و فاقد موسیقی قابل توجهی می‌باشد


آثار تصویری


سلیمانیه عراق - کردی


گل صدبرگ - کنسرت آمریکا


صدای سخن عشق - کنسرت لندن


آتش در نیستان


شورانگیز


گروه کامکارها - مجموعه ورزشی انقلاب - تابستان ۷۶


کنسرت ۷۷


سمفونی رومی ارایه شده به جایزه گرمی

LaDy Ds DeMoNa
9th February 2010, 08:55 PM
دانلود تصنیف ایران کهن معروف به (خس و خاشاک) اثر استاد شهرام ناظری ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
خاک پدران است که دست دگران است
هان ای پسرم ، خانه نگهدار پدر شو
[تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]
باز آمدم چون عید نو تا قفل زندان بشکنم
وین چرخ مردم خوار را چنگال و دندان بشکنم
هفت اختر بی آب را کین خاکیان را میخورند
هم آب بر آتش زنم، هم باد شاهان بشکنم
چرخ ار نگردد گرد دل از بیخ و اصلش بر کنم
گردون اگر دونی کند گردون گردان بشکنم


دانلود به فرمت تصویری موبایل - 3GP - Size: 5.7 MB :

[تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند] ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])


فایل صوتی به فرمت MP3 - 128kbps - Size: 5.6 MB

[تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند] ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])


فایل صوتی به فرمت MP3 - 24kbps - مناسب برای پخش آنلاین - Size: 1MB

[تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند] ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])


فایل تصویری به فرمت MP4 با کیفیت بالا - Size: 16.5 MB

[تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند] ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])


فایل Zip بسته ای شامل :
فایل MP3 5.6 MB - فایل MP3 1 MB - فایل RM 947 KB - فایل 3GP5.7 MB

[تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند] ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

این فایل هم برای عزیزانی که می خوان بیشتر از یک لینک رو دانلود کنند اما ممکنه به خاطر محدودیت دانلود رپیدشیر نتونن دو تا از لینک ها رو همزمان دانلود کنند، از این لینک می تونن استفاده کننتمامی لینکها از سایت بالاترین[تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند] میباشد

LaDy Ds DeMoNa
27th April 2010, 08:52 PM
[تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]با من صنما ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

آواز ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

من چرا دل به تو دادم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

آواز و سنتور و ني ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

قطعه بي كلام ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

شعر و آواز ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

با من صنما ۲ ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

قطعه بي كلام ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

LaDy Ds DeMoNa
27th April 2010, 08:53 PM
[تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]

پيش درآمد ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

تار و آواز ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

كمانچه و آواز ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

دل هوس سبزه صحرا ندارد ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

ني و آواز ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

با من صنما ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

سنتور و آواز ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

ني و آواز ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

تمناي وصل ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

LaDy Ds DeMoNa
27th April 2010, 08:56 PM
[تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]

خیال خوش ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

تار و آواز ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

شعر و آواز ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

بی من نرو ۱ ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

سه تار و آواز ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

بی من نرو ۲ ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

LaDy Ds DeMoNa
27th April 2010, 08:57 PM
قرار غم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

آواز ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

سخن تازه ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

سه گاه ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

آواز اصفهان ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

نغمه ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

بيات اصفهان ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

شرح جان ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

LaDy Ds DeMoNa
27th April 2010, 08:59 PM
چهار مضراب ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

ساز و آواز ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

مرده بدم زنده شدم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

بياييد ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

ساز و آواز ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

تصنيف بيا ساقي ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

LaDy Ds DeMoNa
27th April 2010, 09:01 PM
ساز با تنبور ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

ساز و تنبور ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

گندم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

گل و خار ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

مطرب مهتاب رو ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

najem
31st October 2010, 09:33 PM
سلام
لینک دانلود بیعت با مولوی رو میخواستم. ناظری و گروه دستان

LaDy Ds DeMoNa
5th November 2010, 09:35 AM
سلام
لینک دانلود بیعت با مولوی رو میخواستم. ناظری و گروه دستان


یه سری به اینجا بزن :
[تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]

lazio
7th November 2010, 01:42 AM
کسی این آهنگ رو داره؟
الا ای سواران صبح امید به فردای میهن نوید آورید

نارفیق
14th November 2010, 02:28 PM
سلام میشه اهنگ دارم هوای عاشقی از شهرام ناظری واسم بذارید

LaDy Ds DeMoNa
13th January 2011, 06:24 PM
لحظه ی دیدار

خواننده: شهرام ناظری

آهنگساز: پرویز مشکاتیان

شعر: اخوان ثالث

اجرا: گروه دستان

دستگاه: شور

[تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]لحظه ی دیدار نزدیک است

باز من دیوانه ام مستم

باز میلرزد دلم دستم

باز گویی در جهان دیگری هستم

باز می لرزد دلم دستم

های نخراشی بغفلت گونه ام را تیغ

های نپریشی صفای زلفکم را دست

وآبرویم را نریزی دل

ای نخورده مستدانلود کنید "لحظه ی دیدار" ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])


منبع ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

LaDy Ds DeMoNa
13th January 2011, 06:25 PM
بی قرار
خواننده : شهرام ناظری
آهنگساز : محمد جلیل عندلیبی
شاعر : مولانا

[تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]
در هوایت بی قرارم روز و شب
سر ز کویت بر ندارم روز و شب
جان روز و جان شب ای جان تو
انتظارم انتظارم روز و شب
زان شبی که وعده کردی روز وصل
روز و شب را می شمارم روز و شب
ای مهار عاشقان در دست تو
در میان این قطارم روز و شب
می زنی تو زخمه ها بر می رود
تا به گردون زیر و زارم روز وشب
روز و شب را همچو خود مجنون کنم
روز و شب را کی گذارم روز و شب

دانلود کنید " بی قرار " ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند] 2Fdownload.php%3Famzutm3zmzj)


منبع ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند] nblog.ir%2Ftag%2F%25D8%25AF%25D8%25A7%25D9%2586%25 D9%2584%25D9%2588%25D8%25AF)

LaDy Ds DeMoNa
13th January 2011, 06:45 PM
سلام میشه اهنگ دارم هوای عاشقی از شهرام ناظری واسم بذارید


سلام دوست من
این آهنگ مربوط به کدوم آلبومه؟

فکر کنم باید مربوط به
تصنیف حیرانی (آواز بیات اصفهان) باشه؟!!

LaDy Ds DeMoNa
31st January 2011, 06:00 PM
واران وارانه . ملودی قدیمی کردی . آواز : شهرام ناظری . تنظیم : لوریس چکناواریاندریافت کنید ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
منبع ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

LaDy Ds DeMoNa
7th March 2011, 09:18 PM
باد صبا مي آيد ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

LaDy Ds DeMoNa
19th March 2011, 08:53 PM
[تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]
Shahram Nazeri - Eshgh Nameh: Monajat Ha
شهرام ناظری - عشق نامه: مناجات ها


میرفتم و خون دل براهم میریخت
دوزخ دوزخ شرر ز آهم میریخت
می‌آمدم از شوق تو بر گلشن کون
دامن دامن گل از گناهم میریخت
ایدل چو فراقش رگ جان بگشودت
منمای بکس خرقه‌ی خون آلودت
می‌نال چنانکه نشنوند آوازت
می‌سوز چنانکه برنیاید دودت
آن یار که عهد دوستداری بشکست
میرفت و منش گرفته دامن در دست
می‌گفت دگر باره به خواب‌م بینی
پنداشت که بعد ازو مرا خوابی هست

موسیقی آواز تنها
درجه کیفی‌ ۱۲۸ کیلو بیت در ثانیه
کیفیت پالایش یافته
تبدیل از نوار کاست
امتیاز ۳.۷۵ از ۵ ستاره
مدت زمان ۶۱ دقیقه
شعر فوق از ابوسعید ابوالخیر


* درباره با فیلتر شدن‌ها والا به خدا من خبر ندارم، چون داخل ایران نیستم. دوستان بگویید کجا، من براتون همونجا آپلود می‌کنم. فقط روزی یه کلیک رو این تبلیغات بکنید جون مزدک
* دوستان اگر مهربانی مجموع آلبومهای برگ سبز استاد حبیب‌الله بدیعی را از شرکت ایران صدا تهیه کرده، ممنون میشم با ما قسمت کنید

[تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]


منبع ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]-3747)

LaDy Ds DeMoNa
19th March 2011, 09:52 PM
[تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]
Shahram Nazeri - Gole Hamisheh Bahar
شهرام ناظری - گل همیشه بهار


از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
دارم هوای صحبت یاران رفته را
یاری کن ای اجل که به یاران رسانیم
پروای پنج روز جهان کی کنم که عشق
داده نوید زندگی جاودانیم
چون یوسفم به چاه بیابان غم اسیر
وز دور مژده ی جرس کاروانیم
گوش زمین به ناله من نیست آشنا
من طایر شکسته پر آسمانیم

موسیقی تصنیف‌های حماسی
درجه کیفی‌ ۱۲۸ کیلو بیت در ثانیه
کیفیت پالایش یافته
امتیاز ۳ از ۵ ستاره
مدت زمان ۴۱ دقیقه
شعر فوق از شهریار

Shahram Nazeri – Gol Hamisheh Bahar.rar ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

mahdi_italia
26th August 2011, 11:08 AM
سلام خسته نباشید.
اهنگ های استاد ناظری با گروه کامکارها رو میخوام(کردی هستند)
ممنون میشم

LaDy Ds DeMoNa
26th August 2011, 03:34 PM
سایت رسمی استاد شهرام ناظری :
[تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند] ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند] om%2F)

سایت خیلی قشنگیه پیشنهاد می کنم حتما یه سری بهش بزنید

LaDy Ds DeMoNa
26th August 2011, 03:37 PM
سلام خسته نباشید.
اهنگ های استاد ناظری با گروه کامکارها رو میخوام(کردی هستند)
ممنون میشم


دانلود آلبوم بهاران آبیدر از شهرام ناظری


[تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]

برای دانلود بر روی ادامه مطلب کلیک کنید.Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:Arial; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;} بهاران آبیدر نام آلبومی است با آواز شهرام ناظری و بیژن کامکار که آهنگسازی آن را هوشنگ کامکار بر عهده داشته و در سال ۱۳۶۵ برای اولین بار منتشر شده‌است. ضبط این اثر مربوط به بهمن ماه سال ۱۳۶۴ می‌باشد. آبیدر نام کوهی مشرف بر شهرستان سنندج است. خوشنویسی جلد هُنرِ بیژن بیژنی و نوازندگی این اثر به عهده ارکستر سمفونیک تهران بوده‌است.
توضیح اثر
این آلبوم در سه قطعه اجرا شده‌است که عبارت اند از:
بهاران آبیدار
قطعه‌ای برای ارکستر سمفونیک بر اساس ملودی‌های محلی کُردی


آهنگساز: هوشنگ کامکار
خواننده: بیژن کامکار
اشعار: محلی کُردی با تنظیم عباس کمندی
اجرا: ارکستر سمفونیک تهران
تکنوازان:

سنتور: پشنگ کامکار
کمانچه: اردشیر کامکارفغان بربط


آهنگساز: هوشنگ کامکار
خواننده: شهرام ناظری
شعر: حافظ
نوازندگان:

تار: حمید متبسم
تار: ارشد طهماسبی
رباب: بیژن کامکار
سنتور: پشنگ کامکار
عود: ارژنگ کامکار
عود: ارسلان کامکار
کمانچه: اردشیر کامکارآواز راست پنجگاه


خواننده: شهرام ناظری
شعر: علی اکبر شیدا
نوازندگان:

سنتور: پشنگ کامکار
کمانچه: اردشیر کامکار
بخشی از اشعار خوانده شده در این اثر:

دل از من برد و روی از من نهان کرد
خدا را با که این بازی توان کرد
شب تنهاییم در قصد جان بود
خیالش لطف‌های بیکران کرد
چرا چون لاله خونین دل نباشم
که با ما نرگس او سَر گِران کرد
که را گویم که با این درد جان سوز
طبیبم قصد جان ناتوان کرد
بدان سان سوخت چون شمعم که بر من
صُراحی گریه و بَربَط فَغان کرد
صبا گر چاره داری وقتِ وقت است
که درد اشتیاقم قصد جان کرد
میان مهربانان کی توان گفت
که یار ما چنین گفت و چنان کرد
عدو با جان حافظ آن نکردی
که تیر چشم آن ابرو کمان کرددانلود


قطعه اول ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
12.56 mb
قطعه دوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
14.31 mb
قطعه سوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
27.22 mb


منبع ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

LaDy Ds DeMoNa
26th August 2011, 03:41 PM
دانلود آلبوم لاله بهار از شهرام ناظری


[تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]

برای دانلود بر روی ادامه مطلب کلیک کنید.[تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]

لاله بهار نام آلبوم موسیقی است با نوازندگی و آهنگسازی پرویز مشکاتیان و آواز شهرام ناظری. در این اثر مشکاتیان سرپرست گروه نیز بود. لالهٔ بهار در سال ۱۳۶۲ اجرا و در سال ۱۳۶۵ منتشر شد.
هنرمندانآواز: شهرام ناظری
آهنگساز و سرپرست گروه: پرویز مشکاتیان

گروه عارفسنتور: پرویز مشکاتیان
کمانچه: علی اکبر شکاری، اردشیر کامکار
تنبک: ناصر فرهنگ‌فر
نی: جمشید عندلیبی
تار: حمید متبسم، ارشد طهماسبی
بم‌تار: فرخ مظهری
بربط: محمد فیروزی

فهرست

روی اوللاله بهار

موسیقی: پرویز مشکاتیان
قصیده: ملک‌الشعرای بهارروی دوممرا عاشق شورانگیز

موسیقی: پرویز مشکاتیان
غزل: مولویترانه هالالهٔ بهار، شعر از شهريار
لاله، شعر از ملک‌الشعرا بهار
مرا عاشق، شعر از مولوی
ساز و آواز، شعر از ه.ا.سايه


دانلودقطعه اول ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
7.6 MB
قطعه دوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
9.32 MB
قطعه سوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
7.64 MB
قطعه چهارم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
4.2 MB
قطعه پنجم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
3.97 MB
قطعه ششم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
7.15 MB
قطعه هفتم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
7.86 MB
قطعه هشتم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
4.22 MB

موسیقی سنتی

mahdi_italia
26th August 2011, 08:23 PM
خیلی ممنون ولی من این اهنگ ها رو خواستم
[تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]

LaDy Ds DeMoNa
27th August 2011, 08:22 PM
دانلود آلبوم کنسرتی دیگر از شهرام ناظری


[تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]

برای دانلود بر روی ادامه مطلب کلیک کنید.


کنسرتی دیگر نام آلبومی است با صدای شهرام ناظری که در افشاری و ماهور اجرا شده است؛ موسیقی این اثر ساختهٔ داریوش طلایی است.
تاریخ اجرای آن، سال ۱۳۶۸ و تاریخ نشر آن ۱۳۷۱ است.
توضیح اثر

کنسرتی دیگر برگزیدهٔ اجرای زنده‌ای است که در سال ۱۳۶۸ در تئاتر شهر پاریس اجرا شده‌است. این اجرا را رادیو فرانسه در تاریخ ۱۳۷۱ در مجموعهٔ Ocora روی لوح فشرده منتشر کرده‌است.


نوازندگان:

سه تار: داریوش طلایی
تنبک و دف: بیژن کامکارفهرست

روی الف: افشاری


چهار مضراب
در بهار امید، تصنیف از امیر جاهد
مثنوی
هروایه، بر اساس تصنیف کردی

روی ب: ماهور


دوبیتی خوانی

ترانه‌هاچهار مضراب
در بهار امید، شعر از امير جاهد
مثنوی، شعر از مولوی
هروايه
دوبیتی خوانی، شعر از باباطاهردانلودقطعه اول ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
4.68 MB
قطعه دوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
6.66 MB
قطعه سوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
9.7 MB
قطعه چهارم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
5.26 MB
قطعه پنجم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
22.64 MB

LaDy Ds DeMoNa
27th August 2011, 08:29 PM
دانلود آلبوم چشم به راه با صدای استاد شهرام ناظری ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])[تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]آواز: شهرام ناظری
آهنگساز:عطا جنگوک
سنتور: رضا شفیعیان
تار - سه تار: عطا جنگوک
تار: منصور سینکی
عود - تارباس: حسین بهروزی نیا
کمانچه: هادی منتظری
نی: بهزاد فروهری
تنبک: محمود فرهمند
دف: اردشیر فهیمی

(01) Ghateh Maral.mp3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

(02) Chaharmezrab va Avaz ba Setar.mp3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

(03) Chashm Berah.mp3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

(04) Avaz Ba Santur.mp3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

(05) Saghi.mp3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

(06) Ghateh Guft-e-Go.mp3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

(07) Avaz ba Setar va Chaharmezrab.mp3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

(08) Chashm Berah.mp3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

(09) Chaharmezrab e Ney va Avaz.mp3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

(10) Chaharmezrab e Setar va Orkester.mp3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

(11) Safar.mp3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

LaDy Ds DeMoNa
27th August 2011, 08:30 PM
دانلود آلبوم کنسرت ۷۷ با صدای استاد شهرام ناظری ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])


[تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]

01_Pishdaramad va Tasnif.MP3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

02_Del Angiz.MP3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

03_Saz o Avaz.MP3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

04_Tasnif 'Man tarke eshgh'.MP3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

05_Saz o Avaz.MP3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

06_Karevan.MP3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

07_Saz o Avaz.MP3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

09_Varan Varane.MP3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

10_Hey dad o bidad.MP3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

11_Shirin Shirin.MP3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

LaDy Ds DeMoNa
27th August 2011, 08:30 PM
دانلود آلبوم نجوا با صدای استاد شهرام ناظری ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])


[تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]

01_Khiale Khosh.mp3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

02_Tar Va Avaz.mp3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

03_Orchestr Va Avaz.mp3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

04_Biman Maro1.mp3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

05_Orchestr Va Avaz Va Setar.mp3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

06_Biman Maro2.mp3 ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

LaDy Ds DeMoNa
27th August 2011, 08:32 PM
مستی سلامت میکند
سرور اول ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور دوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور سوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور چهارم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

آتشی در نیستان
سرور اول ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور دوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور سوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور چهارم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

آواز اساطیر
سرور اول ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور دوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور سوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور چهارم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

بشنو از نی
سرور اول ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور دوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور سوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور چهارم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

بنمای رخ
سرور اول ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور دوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور سوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور چهارم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

بهار آبیدر
سرور اول ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور دوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور سوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور چهارم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

بیقرار
سرور اول ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور دوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور سوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور چهارم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

حیرانی
سرور اول ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور دوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور سوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور چهارم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

چشم به راه
سرور اول ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور دوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور سوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور چهارم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

در گلستان
سرور اول ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور دوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور سوم سرور چهارم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

دل شیدا
سرور اول ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور دوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور سوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور چهارم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

ساز نو آواز نو
سرور اول ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور دوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور سوم سرور چهارم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

ساقی نامه1 (سوته دلان)
سرور اول ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور دوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور سوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور چهارم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

ساقی نامه2 (نسیم صبحگاهی)
سرور اول ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور دوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور سوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور چهارم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

سخن تازه
سرور اول ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور دوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور سوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور چهارم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

سفر به دیگر سو
سرور اول ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور دوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور سوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور چهارم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

سفر عسرت
سرور اول ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور دوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور سوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور چهارم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

شورانگیز
سرور اول ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور دوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور سوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور چهارم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

غم زیبا
سرور اول ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور دوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور سوم سرور چهارم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

صدای سخن عشق
سرور اول سرور دوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور سوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور چهارم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

کنسرت اساتید موسیقی ایران
سرور اول ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور دوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور سوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور چهارم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

کنسرتی دیگر
سرور اول ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور دوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور سوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور چهارم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

کنسرت سال 77
سرور اول ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور دوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور سوم سرور چهارم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

کیش مهر
سرور اول ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور دوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور سوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور چهارم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

گل صد برگ
سرور اول ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

لاله بهار
سرور اول ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور دوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور سوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور چهارم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

لولیان
سرور اول ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور دوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور سوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور چهارم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

لیلی و مجنون
سرور اول ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور دوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور سوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور چهارم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

مطرب مهتاب رو
سرور اول ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور دوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور سوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور چهارم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

موسی و شبان
سرور اول ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور دوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور سوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور چهارم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

نجوا
سرور اول ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور دوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور سوم سرور چهارم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

نوروز
سرور اول ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور دوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور سوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور چهارم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

یادگار دوست
سرور اول ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور دوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور سوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور چهارم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

Through Eternity
سرور اول ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور دوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور سوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) سرور چهارم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])


([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

منبع : صفا آلبوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

LaDy Ds DeMoNa
27th August 2011, 08:53 PM
خیلی ممنون ولی من این اهنگ ها رو خواستم
[تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند] ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند] Fupload%2F90%2Fshahrivar%2F3-5%2F13143740581.jpg)

اولا دوست عزیز در این سایت آهنگ هایی برای دانلود هست

[تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند] ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
[تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند] ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
[تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند] ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
[تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند] ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])دوما تنها آهنگ زیر رو از این آلبوم پیدا کردم :

دانلود آهنگ واران وارانه شهرام ناظری
آلبوم کنسرت77

[تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]


دانلود:
snd.tebyan.net/1389/03/Varan%20Varane68251.mp3
(لینک رو کپی کن و در منوی آدرس بارت بزار )

به همراه ارکستر سمفونیک ارمنستان به رهبری " لوریس چکناواریان"
[تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]

واوارن وارانه، واران ترم كرد (باران بارانه ،باران خیسم كرد)

سوزه ی چاو خومار عزیزه كم ، له دین درم كرد
(سبزه روی چشم خمار عزیزم، از دین به درم كرد)

نازنین ، له دین درم كرد (نازنین ، از دین به درم كرد)

واران وارانه ، واران وارانه ، عزیزكم گل ریزه ریزه
(باران بارانه، باران بارانه،عزیزم گل پر پره)

وعده ی وهار دای عزیزكم ، یه خو پاییزه
(تو وعده بها ر به من دادی عزیزم، این كه پاییزه (پاییز شد و ولی نیامدی) )

واوارن وارانه، واران ترم كرد (باران بارانه ،باران خیسم كرد)

سوزه ی چاو خومار عزیزكم ، له دین درم كرد
(سبزه روی چشم خمار عزیزم، از دین به درم كرد)

نازنین ، له دین درم كرد (نازنین ، از دین به درم كرد)

دانلود واران وارانه شهرام ناظری ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
-----------------------------------------------------------------------------


فکر کنم این هم کلیپ ها تصویریش باشه

دانلود کنسرت شهرام ناظری و کامکارها (کردی)

Shahram Nazeri - Consert Iraq _ Kordi (1)(musiciranian.blogfa.com).DAT ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

Shahram Nazeri - Consert Iraq _ Kordi (2)(musiciranian.blogfa.com).DAT ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

Shahram Nazeri - Consert Iraq _ Kordi (3)(musiciranian.blogfa.com).DAT ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

Shahram Nazeri - Consert Iraq _ Kordi (4)(musiciranian.blogfa.com).DAT ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

Shahram Nazeri - Consert Iraq _ Kordi (5)(musiciranian.blogfa.com).DAT ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

Shahram Nazeri - Consert Iraq _ Kordi (6)(musiciranian.blogfa.com).DAT ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
Shahram Nazeri - Consert Iraq _ Kordi (7)(musiciranian.blogfa.com).DAT ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
----------------------------------------------------------------------------------------------------[تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]

مشخصات ;کنسرت(تصویری)

نام کنسرت:کنیرت کردی کردستان عراق


موسیقی:گروه کامکارها


مدت زمان:44دقیقه و 55ثانیه

حجم:556 MB

قسمت اول (ویدئو)
(1)(Chawakam kejal (moosighieirani.blogfa.com ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
قسمت دوم (ویدئو)
(2)(Dooir la yaran (moosighieirani.blogfa.com ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
قسمت سوم (ویدئو)
(3)(Papoo seleymani (moosighieirani.blogfa.com ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

قسمت چهارم (ویدئو)
(4)(Pary zadey soleymany (moosighieirani.blogfa.com ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

قسمت پنجم (ویدئو)

(5)(warana (moosighieirani.blogfa.com ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
قسمت ششم (ویدئو)
(6)(Aman hey aman (moosighieirani.blogfa.com ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
قسمت هفتم (ویدئو)
(7)maghame kordi (moosighieirani.blogfa.com) ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])

LaDy Ds DeMoNa
27th August 2011, 08:53 PM
شهرام ناظری ؛ لای لای ( لالایی) : کردی

از اینجا دریافت کنید ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]) از اینجا دریافت کنید ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
MediaFire 4Sharedاری وفدای بالاد بام آزیزم روژی چوار جاره

آه فدای قامتت شوم عزیزم روزی چهار بار


اری صبح و نیمه رو آزیزم عصر و ایواره

صبح و ظهر ، بعد از ظهر و غروب


لای لای لای لای که ژوله ی چاو که ژالم

لالا لالا ، زیبای چشم چون آهوی من


اری وفدای مالکه ی آزیزم پای پراوت بام

فدای آن خانه ای که در دامنه ی کوه پراو داری


اری وفدای دو دیده ی شو بی خواد بام

آه فدای دو چشم شب زنده دارت


لای لای لای لای که ژوله ی چاو که ژالم

لالا لالا ، زیبای چشم چون آهوی من


اری امشو چن شوه آزیزم دور له یارانم

آه امشب چندمین شب دوری از یاران است


اری وک باغچه ی بی آو آزیزم تشنه ی وارانم

آه که چون باغچه ی بدون آب ، تشنه ی بارانم


لای لای لای لای که ژوله ی چاو که ژالم

لالا لالا ، زیبای چشم چون آهوی منارکستر ارمنی به رهبری
لوریس چکناوریان

LaDy Ds DeMoNa
27th August 2011, 09:09 PM
[تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند]ساقی نامه ۲ یا نسیم صبحگاهی نام آلبومی است با صدای شهرام ناظری؛ موسیقی این اثر ساختهٔ کامبیز روشن‌روان است.
توضیح اثر

نوازندگانویلن: منوچهر انصاری
ویلن: همایون رحیمیان
ویلن: رضا عالمی
ویلن: مجتبی میرزاده
ویلن: ارسلان کامکار
ویلن آلتو: نوروز یزدانی
ویلن آلتو: سیاوش ظهیرالدینی
ویلنسل: منوچهر باستان‌سیر
ویلنسل: کریم قربانی
کنتر باس: علیرضا خورشیدفر
کلارینت: اکبر محمدی
تیمپانی: علیرضا قوامی
کمانچه: اردشیر کامکار
کمانچه: هادی منتظری
قیچک: اردشیر کامکار
تار: منصور سینکی
بربط: ارسلان کامکار
رباب: بیژن کامکار
سه‌تار: محمد فیروزی
تنبک: جمشید محبی
دف: بیژن کامکار
تنبور: علی ناظری


آوازجمعیمهدی شمس نیکنام
بیژن کامکار
محمدرضا اخوان

تکنوازاناسدالله حجازی: تار
غلامحسین بهروزی‌نیا: بربط
اردشیر روحانی: پیانو
کمانچه: هادی آزرم
نی: محمدعلی کیانی‌نژاد
سنتور: بهنام مناهجی


فهرست

روی اولپیش درآمد:

نصیرخوانی
فیلی
خوارزمی


آواز: پریشان دماغیم
تصنیف: خراباتیان
آواز:

گشایش
داد


ارکستر: نسیم صبحگاهی

روی دومآواز: وصیت‌نامه
ترجیع‌بند:

شکسته
دلکش
راک عبدالله
نیشابورک
ملک حسینی
عراقترانه‌هاپیش در آمد
آواز: پریشان دماغیم، شعر از رضی‌الدین آرتیمانی
تصنیف خراباتیان، شعر از رضی‌الدین آرتیمانی
آواز:، شعر از رضی‌الدین آرتیمانی
ارکستر: نسیم صبحگاهی
آواز: وصیت‌نامه، شعر از حافظ
ترجیع‌بند، شعر از رضی‌الدین آرتیمانی و حافظدانلودقطعه اول ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند] arazmi%29,....mp3)
26.54 MB


قطعه دوم ([تنها کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند])
25.7 MB

منبع موسیقی سنتی ایران

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد