. .

شما اینجا هستید

مطالب تصادفی در سایت علمی نخبگان جوان | com.نخبگان

این دستگاه کوچک، لباس‌های شما را با 10 لیتر آب و بدون مصرف برق می‌شوید

PDF version
کل آرا: 371
بسیاری از افراد، لباس‌های خود را در طول هفته جمع می‌کنند و یک جا می‌شویند. آیا بهتر نیست بتوانید لباس‌های خود را فوق‌العاده سریع‌تر و با تعداد کمتری بشویید؟ به زودی می‌توانید با استفاده از Drumi ، مقدار کمی آب و بدون مصرف برق این کار را انجام دهید.

این دستگاه کوچک، لباس‌های شما را با 10 لیتر آب و بدون مصرف برق می‌شوید.
 

 

بسیاری از افراد، لباس‌های خود را در طول هفته جمع می‌کنند و یک جا می‌شویند. آیا بهتر نیست بتوانید لباس‌های خود را فوق‌العاده سریع‌تر و با تعداد کمتری بشویید؟ به زودی می‌توانید با استفاده از Drumi ، مقدار کمی آب و بدون مصرف برق این کار را انجام دهید.

 


 

با پدال زدن می‌توانید انرژی دستگاه Drumi را تأمین کنید. این دستگاه 6.8 کیلوگرم وزن و 55 سانتی‌متر ارتفاع دارد و می‌تواند در طول 5 دقیقه، با استفاده از 10 لیتر آب و کمی صابون حدود 2.2 کیلوگرم لباس (در حدود 6 تا 7 لباس) را بشوید.به منظور استفاده از Drumi باید درب پلاستیکی را بردارید، لباس‌ها را داخل محفظه قرار دهید و 5 لیتر آب روی لباس‌ها بریزید. درب را ببندید و شوینده را اضافه کنید.

دو دقیقه پدال بزنید و سپس دکمه را برای تخلیه آب فشار دهید. 5 لیتر آب دیگر اضافه کنید، دو دقیقه دیگر پدال بزنید و آب را تخلیه کنید. یک دقیقه دیگر نیز برای چرخیدن لباس‌ها پدال بزنید تا آب آنها گرفته شود. پدال زدن باعث چرخیدن لباس‌ها در داخل محفظه ماشین می‌شود.

Drumi به عنوان جایگزینی برای ماشین‌ لباس‌شویی‌های بزرگ طراحی نشده است اما با استفاده از آن می‌توان در مصرف برق و آب صرفه‌جویی کرد. یک ماشین لباس‌شویی استاندارد با هر بار استفاده، حدود 102 لیتر آب مصرف می‌کند. مدل‌های کم مصرف حدود 53 لیتر آب مصرف می‌کنند. طبق ادعای Yirego، با استفاده از Drumi به عنوان یک دستگاه ثانویه می‌توان هر هفته تا 4.5 کیلوگرم از وزن لباس های نشسته را کاهش داد. Yirego شرکت سازنده Drumi است. 

بدیهی است اگر بتوانید لباس‌ها را با استفاده از روش‌هایی مانند نور آفتاب خشک کنید که انرژی مصرف نمی‌کنند، بسیار ایده‌آل خواهد بود.

از نظر Yirego ، ساکنان آپارتمان‌ها، کسانی که به اردو و سفر می‌روند و کسانی که به تازگی صاحب فرزند شده‌اند از این دستگاه استقبال می‌کنند. انتظار می‌رود تابستان امسال این دستگاه به قیمت 129 دلار با 40 دلار تخفیف عرضه شود.با عرضه محصولاتی مانند Drumi، ماشین‌ لباس‌شویی Twin ال‌جی و Dolfi دیگر می توان لباس‌ها در سریع‌‌ترین زمان ممکن شست.

منبع : کوی دانش 
باز نشر : سایت علمی نخبگان جوان

 

افزودن دیدگاه جدید

ویژه های سایت

دعوت از متخصصین حوزه نرم افزار ( جذب برنامه نویس )

شرکت تسهیلگران رشد نوابغ جوان از تمامی متخصصین حوزه نرم افزار که آشنایی با زبان های برنامه نویسی...

دعوت از متخصصین حوزه نرم افزار ( جذب برنامه نویس )

نظر سنجی

  • با چه روشی می توان سریعتر اقتصاد مقاومتی را محقق نمود و کشور را از وابستگی به دیگران رهانید ؟

  • تعداد مقالات: 3,060
  • بازدید امروز : 9677
  • بازدید دیروز: 41881

افراد آنلاین:

304

اکنون ساعت   6:00 am به وقت تهران میباشد.

امروز: چهارشنبه 25 مهر 1397

بارکد نخبگان جوان کانال تلگرامی
 
 

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت com.نخبگان مجاز است
استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد
مسئولیت مطالب ارسالی کاربران بر عهده سایت علمی نخبگان جوان نمی باشد

تهیه و تنظیم مطالب: com.نخبگان