. .

شما اینجا هستید

مطالب تصادفی در سایت علمی نخبگان جوان | com.نخبگان

تمامی ترافیک‌های 'http' از 2015 ناامن هستند

PDF version
کل آرا: 326
دسته بندی: 
گوگل در حال برنامه ریزی طرحی می‌باشد تا در سال 2015، تمامی ترافیک‌های اینترنتی که از طریق HTTP انجام می‌شوند را نا امن معرفی کند. شرکت گوگل در حال آماده‌سازی خود برای ارائه هدیه سال نو به کاربران اینترنت می‌باشد که در مورد حفظ حریم خصوصی و امنیت خود نگران هستند. تیم امنیتی پروژه کروم، با علامت گذاری تمام صفحات وب HTTP، آنها را نا امن خوانده و صراحتا در حال برنامه ریزی آگاهی بخشیدن به کاربران اینترنت است تا عنوان کند اتصالات HTTP هیچ پشتیبانی از امنیت داده‌های آنها ارائه نمی‌کند.

پایداری ملی:
گوگل در حال برنامه ریزی طرحی می‌باشد تا در سال 2015، تمامی ترافیک‌های اینترنتی که از طریق HTTP انجام می‌شوند را نا امن معرفی کند.

شرکت گوگل در حال آماده‌سازی خود برای ارائه هدیه سال نو به کاربران اینترنت می‌باشد که در مورد حفظ حریم خصوصی و امنیت خود نگران هستند. تیم امنیتی پروژه کروم، با علامت گذاری تمام صفحات وب HTTP، آنها را نا امن خوانده و صراحتا در حال برنامه ریزی آگاهی بخشیدن به کاربران اینترنت است تا عنوان کند اتصالات HTTP هیچ پشتیبانی از امنیت داده‌های آنها ارائه نمی‌کند.

پروژه‌های دیگری نیز مانند رمزنگاری وجود دارد که توسط بنیاد غیر انتفاعی EFF (بنیاد مرز الکترونیک) راه اندازی شده است. این پروژه با همکاری شرکت‌های بزرگ و مشهوری از جمله موزیلا، سیسکو، و Akamai جهت ارائه گواهی HTTPS / SSL رایگان به کسانی است که سرورهای خود را در آغاز سال 2015 به اجرا در می‌آورند.

این اولین باری نیست که گوگل به تشویق صاحبان وب سایت‌ها در استفاده از HTTPS به طور پیش فرض می‌پردازد. چند ماه پیش، این غول اینترنت وب، به تغییراتی در الگوریتم موتور جستجوی خود پرداخت که در تلاش برای دادن افزایش رتبه بندی به وب سایت‌هایی صورت گرفت که از اتصالات رمزنگاری شده HTTPS استفاده می‌کنند.

کاربران فضای مجازی همیشه در هنگام مشاهده اینترنت، در معرض خطر حملات سایبری قرار دارند. گوگل در تلاش است تا با کاهش بردار اینگونه حملات، کاربران بیشتری را تشویق به استفاده از مرورگر کروم کند. به همین دلیل سعی دارد تا با ارائه ویژگی‌های امنیتی برتر، به این موفقیت دست یابد.

کلمات کلیدی: 

افزودن دیدگاه جدید

ویژه های سایت

دعوت از متخصصین حوزه نرم افزار ( جذب برنامه نویس )

شرکت تسهیلگران رشد نوابغ جوان از تمامی متخصصین حوزه نرم افزار که آشنایی با زبان های برنامه نویسی...

دعوت از متخصصین حوزه نرم افزار ( جذب برنامه نویس )

نظر سنجی

  • با چه روشی می توان سریعتر اقتصاد مقاومتی را محقق نمود و کشور را از وابستگی به دیگران رهانید ؟

  • تعداد مقالات: 3,060
  • بازدید امروز : 27585
  • بازدید دیروز: 41881

افراد آنلاین:

274

اکنون ساعت   4:41 pm به وقت تهران میباشد.

امروز: چهارشنبه 25 مهر 1397

بارکد نخبگان جوان کانال تلگرامی
 
 

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت com.نخبگان مجاز است
استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد
مسئولیت مطالب ارسالی کاربران بر عهده سایت علمی نخبگان جوان نمی باشد

تهیه و تنظیم مطالب: com.نخبگان